logo-5Firmamız sahip olduğu geniş ürün yelpazesi,kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla Bursa’da üretim ve Istanbul’da satış faaliyetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.Firmamız 1968 yılında tekstil sektörüne Emek Tekstil olarak girmiştir.

1976 yılında etiket sektörüne yönelik kumaş üretimine başlamiş olup 1990 yılında kendi binasında çözgü,dokuma,boyahane ve kaplama parkuruyla müşterilerimize hizmete devam etmektedir.

1997 yılında kurumsallaşan firmamiz Reyyan Tekstil Ltd. Şti. adı altında tamamen entegre tesis olarak etiket sektörüne hitap etmeye devam etmektedir

Sirketimiz 2000 yılında İstanbul’da alanında deneyimli profesyonel kadrosuyla 250m²’lik  kesim ve satış şubemizi açarak yurt içi ve yurt dışı taleplerine hitap etmektedir.Istanbul’da dağıtım filomuz ile siz değerli müsterilerimize anında sipariş teslimatı yapmakla gurur duymaktadır.

Firmamız Reyyan Tekstil olarak her türlü etiketlik kumaş imalatı ve satışıyla değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Çesitli araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle sizlere yeni ve daha kaliteli ürünler sunma gayretiyle hareket eden firmamız,etiketlik kumaş alanında etiket firmalarının birinci tercihi olmaktan gurur duymaktadır.

Üretimden Kareler